درباره شرکت تجهیزات پزشکی مبنا
12 سال سابقه و اعتبار در شهر مشهد

درباره شرکت تجهیزات پزشکی مبنا

تجهیزات پزشکی مبنا در سال 1388 توسط آقای مصطفی سالاری در شهر مشهد تاسیس شد و به عضویت رسمی اتحادیه تجهیزات پزشکی مشهد با کد 394 درآمد. همچنین بعد از راه اندازی سایت IMED با نام (پزشکی مبنا 1122) در این سامانه به فعالیت پرداخته است. بعد از اضافه شدن پرسنل خبره و پرتلاش توانست در سالهای اخیر جایگاه خود را در بازار خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی پیدا کند. حالا بعد از 12 سال سابقه فروش و ارتباطات گسترده آماده اراِئه خدمات اینترنتی به اقصی نقاط کشور شده است که این امر با کمک مشتریان و خریداران عزیزی به دست آمده که به مبنا اعتماد کرده اند.

نماینده رسمی و مجاز سطح یک IMED

اعتبار شرکت تجهیزات و لوازم پزشکی مبنا

یکی از دغدغه‌های اصلی افراد تشخیص محصول اصل از تقلبی و خرید محصول باکیفیت در عین حال با قیمتی مناسب است. تجهیزات پزشکی مبنا با به کارگرفتن کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر محصولات پزشکی مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب در اسرع وقت تهیه کنید.

افتخار همکاری با برندهای مطرح و معتبر

نمایندگی محصولات شرکت های پزشکی

تجهیزات پزشکی مبنا با بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و واردکنندگان لوازم پزشکی همکاری مستقیم دارد و با حذف واسطه‌های کاذب انواع کالاهای پزشکی و لوازم مصرفی را با قیمتی مناسب در بازار عرضه می‌کند، که از جمله آنها می‌توان به نمایندگی فروش محصولات شرکت‌های ذیل اشاره کرد.

صنایع پزشکی مارلیک
شرکت صنایع پزشکی مارلیک
شرکت باند و گاز شهاب باند
شرکت نخ جراحان طب سینا
شرکت نخ جراحان طب سینا
شرکت بهنـام طب ایـرانیـان
شرکت بهنـام طب ایـرانیـان
شرکت ثمین طب مهر (هایکو)
شرکت ثمین طب مهر (هایکو)
شرکت باندهای طبـی شمـال
شرکت باندهای طبـی شمـال
همکاری با شرکت تجهیزات پزشکی مبنا
Work with us

همکاری با تجهیزات پزشکی مبنا

ما در فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی مبنا، ارائه کالاهای اورجینال و باکیفیت، از معتبرترین برندهای موجود در بازار، برای پاسخ‌گویی به نیازهای اقشار مختلف جامعه، به ویژه کادر درمان را سر لوحه کار خود قرار داده‌ایم. واردکننده و تولید کننده گرامی در صورت تمایل به همکاری، از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ (09155193134) با بخش مدیریت در ارتباط باشید.